14R-CBSA-0.5X2.0X0.2
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 14R-CBSA-0.5X2.0X0.2
Fabrikatzaileak / Marka: Leader Tech Inc.
Produktuaren Deskribapena 14R-CBSA-0.5X2.0X0.2--14R04--CIR
Fitxak: 14R-CBSA-0.5X2.0X0.2.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
25 pcs
  • Mezua
14R-CBSA-0.5X2.0X0.2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 14R-CBSA-0.5X2.0X0.2 fabrikatzailea Leader Tech Inc.
deskribapena 14R-CBSA-0.5X2.0X0.2--14R04--CIR Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 4992 pcs Datuen fitxa 14R-CBSA-0.5X2.0X0.2.pdf
Zabalera - Orokorra 0.500" (12.70mm) Beltza Vent Holes in Pattern
Mota Shield, 2-Piece Series 10-CBS
Muntaketa mota Through Hole Luzera - Oro har 2.000" (50.80mm)
Altuera - orokorra 0.200" (5.08mm) Deskribapen zehatza RF Shield Shield, 2-Piece 0.500" (12.70mm) X 2.000" (50.80mm) Vent Holes in Pattern Through Hole