14-51FSC-BD-16
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 14-51FSC-BD-16
Fabrikatzaileak / Marka: Leader Tech Inc.
Produktuaren Deskribapena 0.14 X 0.510 BD 16--FOLDED SERIE
Fitxak: 14-51FSC-BD-16.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
40 pcs
  • Mezua
14-51FSC-BD-16ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 14-51FSC-BD-16 fabrikatzailea Leader Tech Inc.
deskribapena 0.14 X 0.510 BD 16--FOLDED SERIE Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 6461 pcs Datuen fitxa 14-51FSC-BD-16.pdf
Zabalera 0.510" (12.95mm) Mota Fingerstock
forma - Series -
Txapa - Loditasuna - ionikoa Unplated
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 121°C Material Beryllium Copper
Luzera 16.000" (406.40mm) Altuera 0.140" (3.56mm)