13-37AH-SN-16
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 13-37AH-SN-16
Fabrikatzaileak / Marka: Leader Tech Inc.
Produktuaren Deskribapena 0.13 X 0.37 SN 16.0--13-37AH-SN-
Fitxak: 13-37AH-SN-16.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
40 pcs
  • Mezua
13-37AH-SN-16ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 13-37AH-SN-16 fabrikatzailea Leader Tech Inc.
deskribapena 0.13 X 0.37 SN 16.0--13-37AH-SN- Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 6916 pcs Datuen fitxa 13-37AH-SN-16.pdf
Zabalera 0.370" (9.40mm) Mota Fingerstock
forma - Series -
Txapa - Loditasuna Flash ionikoa Tin
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 121°C Material Beryllium Copper
Luzera 16.000" (406.40mm) Altuera 0.130" (3.30mm)