11-89RA-SN-16
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 11-89RA-SN-16
Fabrikatzaileak / Marka: Leader Tech Inc.
Produktuaren Deskribapena 0.14 X 0.90 SN 16--11-89RA-SN-16
Fitxak: 11-89RA-SN-16.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20 pcs
  • Mezua
11-89RA-SN-16ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 11-89RA-SN-16 fabrikatzailea Leader Tech Inc.
deskribapena 0.14 X 0.90 SN 16--11-89RA-SN-16 Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 5294 pcs Datuen fitxa 11-89RA-SN-16.pdf
Zabalera 0.890" (22.61mm) Mota Fingerstock
forma - Series -
Txapa - Loditasuna Flash ionikoa Tin
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 121°C Material Beryllium Copper
Luzera 16.000" (406.40mm) Altuera 0.110" (2.79mm)