11-35DTS-BD-15
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 11-35DTS-BD-15
Fabrikatzaileak / Marka: Leader Tech Inc.
Produktuaren Deskribapena 0.11 X 0.35 BD 15--11-35DTS-BD-1
Fitxak: 11-35DTS-BD-15.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
40 pcs
  • Mezua
11-35DTS-BD-15ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 11-35DTS-BD-15 fabrikatzailea Leader Tech Inc.
deskribapena 0.11 X 0.35 BD 15--11-35DTS-BD-1 Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 6543 pcs Datuen fitxa 11-35DTS-BD-15.pdf
Zabalera 0.350" (8.89mm) Mota Fingerstock
forma - Series -
Txapa - Loditasuna - ionikoa Unplated
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 121°C Material Beryllium Copper
Luzera 15.000" (381.00mm) Altuera 0.110" (2.79mm)