11-28RH-BD-16
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 11-28RH-BD-16
Fabrikatzaileak / Marka: Leader Tech Inc.
Produktuaren Deskribapena 0.11 X 0.28 BD 16--11-28RH-BD-16
Fitxak: 11-28RH-BD-16.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
40 pcs
  • Mezua
11-28RH-BD-16ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 11-28RH-BD-16 fabrikatzailea Leader Tech Inc.
deskribapena 0.11 X 0.28 BD 16--11-28RH-BD-16 Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 9745 pcs Datuen fitxa 11-28RH-BD-16.pdf
Zabalera 0.280" (7.11mm) Mota Fingerstock
forma - Series -
Txapa - Loditasuna - ionikoa Unplated
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 121°C Material Beryllium Copper
Luzera 16.000" (406.40mm) Altuera 0.110" (2.79mm)
Eranskinaren metodoa Adhesive
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
11-3/8
11-3/8"X72YDS
fabrikatzaileak: 3M
deskribapena: TAPE 3/8"X72YD BULK
Stockean: 7863 pcs
Deskarga:
RFQ
11-3/4
11-3/4"X72YDS
fabrikatzaileak: 3M
deskribapena: TAPE 3/4"X72YD 3" PAPER BULK