10X-CBS-1.0X2.0X0.285
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 10X-CBS-1.0X2.0X0.285
Fabrikatzaileak / Marka: Leader Tech Inc.
Produktuaren Deskribapena 10X-CBS-1.0X2.0X0.285--10X243--C
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
75 pcs
  • Mezua
10X-CBS-1.0X2.0X0.285ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 10X-CBS-1.0X2.0X0.285 fabrikatzailea Leader Tech Inc.
deskribapena 10X-CBS-1.0X2.0X0.285--10X243--C Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 13009 pcs Datuen fitxa
Zabalera - Orokorra 1.000" (25.40mm) Beltza Vent Holes in Pattern
Mota Shield, 2-Piece Series 10-CBS
Muntaketa mota Surface Mount Luzera - Oro har 2.000" (50.80mm)
Altuera - orokorra 0.285" (7.24mm) Deskribapen zehatza RF Shield Shield, 2-Piece 1.000" (25.40mm) X 2.000" (50.80mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount