10-CBSF-4.25X4.75X0.5
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 10-CBSF-4.25X4.75X0.5
Fabrikatzaileak / Marka: Leader Tech Inc.
Produktuaren Deskribapena 10-CBSF-4.25X4.75X0.5--10S42--CI
Fitxak: 10-CBSF-4.25X4.75X0.5.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20 pcs
  • Mezua
10-CBSF-4.25X4.75X0.5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 10-CBSF-4.25X4.75X0.5 fabrikatzailea Leader Tech Inc.
deskribapena 10-CBSF-4.25X4.75X0.5--10S42--CI Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 3586 pcs Datuen fitxa 10-CBSF-4.25X4.75X0.5.pdf
Zabalera - Orokorra 4.250" (107.95mm) Beltza Vent Holes in Pattern
Mota Shield, 2-Piece Series 10-CBS
Muntaketa mota Surface Mount Luzera - Oro har 4.750" (120.65mm)
Altuera - orokorra 0.500" (12.70mm) Deskribapen zehatza RF Shield Shield, 2-Piece 4.250" (107.95mm) X 4.750" (120.65mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount