10-CBSA-2.0X2.75X0.13
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
10-CBSA-2.0X2.75X0.13 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 10-CBSA-2.0X2.75X0.13
Fabrikatzaileak / Marka: Leader Tech Inc.
Produktuaren Deskribapena 10 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY -
Fitxak: 10-CBSA-2.0X2.75X0.13.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
25 pcs
  • Mezua
10-CBSA-2.0X2.75X0.13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 10-CBSA-2.0X2.75X0.13 fabrikatzailea Leader Tech Inc.
deskribapena 10 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6190 pcs Datuen fitxa 10-CBSA-2.0X2.75X0.13.pdf
Zabalera - Orokorra 2.000" (50.80mm) Beltza Vent Holes in Pattern
Mota Shield, 2-Piece Series 10-CBS
Packaging Bulk Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Luzera - Oro har 2.750" (69.85mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - orokorra 0.130" (3.30mm)
Deskribapen zehatza RF Shield Shield, 2-Piece 2.000" (50.80mm) X 2.750" (69.85mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount