10-30CT-BD-16
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 10-30CT-BD-16
Fabrikatzaileak / Marka: Leader Tech Inc.
Produktuaren Deskribapena 0.10 X 0.30 CT BD 16--10-30CT-BD
Fitxak: 10-30CT-BD-16.pdf
  • Mezua
10-30CT-BD-16ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 10-30CT-BD-16 fabrikatzailea Leader Tech Inc.
deskribapena 0.10 X 0.30 CT BD 16--10-30CT-BD Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 5833 pcs Datuen fitxa 10-30CT-BD-16.pdf
Zabalera 0.100" (2.54mm) Mota Fingerstock
forma - Series -
Txapa - Loditasuna - ionikoa Unplated
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 121°C Material Beryllium Copper
Luzera 16.000" (406.40mm) Altuera 0.300" (7.62mm)