10-26UD-BD-16
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 10-26UD-BD-16
Fabrikatzaileak / Marka: Leader Tech Inc.
Produktuaren Deskribapena 0.10 X 0.26 BD 16--10-26UD-BD-16
Fitxak: 10-26UD-BD-16.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20 pcs
  • Mezua
10-26UD-BD-16ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 10-26UD-BD-16 fabrikatzailea Leader Tech Inc.
deskribapena 0.10 X 0.26 BD 16--10-26UD-BD-16 Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 5072 pcs Datuen fitxa 10-26UD-BD-16.pdf
Zabalera 0.260" (6.60mm) Mota Fingerstock
forma - Series TechMESH
Txapa - Loditasuna - ionikoa Unplated
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 121°C Material Beryllium Copper
Luzera 16.000" (406.40mm) Altuera 0.110" (2.79mm)