SD1101002-11
LantronixLantronix
Lantronix
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SD1101002-11
Fabrikatzaileak / Marka: Lantronix
Produktuaren Deskribapena SERV/SER TO ETHER RS-232/422/485
Fitxak: SD1101002-11.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Stock egoera 457 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 457 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
SD1101002-11ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SD1101002-11 fabrikatzailea Lantronix
Kopurua eskuragarri 457 pcs Datuen fitxa SD1101002-11.pdf
Mota Server, Serial to Ethernet Series SDS1101
Portuen kopurua 1 Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS Compliant
Interface RS-232/422/485 Deskribapen zehatza Server, Serial to Ethernet Adapter Card RS-232/422/485
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SD110230
SD110230
fabrikatzaileak: Carlo Gavazzi
deskribapena: SENSOR RLY 220VAC SPDT NAMUR
Stockean: 557 pcs
Deskarga:
RFQ
SD10H1SK
SD10H1SK
fabrikatzaileak: C&K
deskribapena: SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 25V