TYS60201R5N-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TYS60201R5N-10
Fabrikatzaileak / Marka: Laird Technologies
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 1.5UH 3.2A 22 MOHM SMD
Fitxak: 1.TYS60201R5N-10.pdf2.TYS60201R5N-10.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
TYS60201R5N-10ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TYS60201R5N-10 fabrikatzailea Laird Technologies
deskribapena FIXED IND 1.5UH 3.2A 22 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 398259 pcs Datuen fitxa 1.TYS60201R5N-10.pdf2.TYS60201R5N-10.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±30%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
estali Shielded Series TYS
balorazio AEC-Q200 Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 1.5µH Altuera - Eserita (Max) 0.087" (2.20mm)
Frekuentzia - Self Resonant 79MHz Deskribapen zehatza 1.5µH Shielded Wirewound Inductor 3.2A 22 mOhm Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 22 mOhm Uneko balorazioa 3.2A
Uneko - Saturazioa 4.25A