TYS40121R0N-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
TYS40121R0N-10 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TYS40121R0N-10
Fabrikatzaileak / Marka: Laird Technologies
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 1UH 1.65A 50 MOHM SMD
Fitxak: 1.TYS40121R0N-10.pdf2.TYS40121R0N-10.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
9000 pcs
  • Mezua
TYS40121R0N-10ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TYS40121R0N-10 fabrikatzailea Laird Technologies
deskribapena FIXED IND 1UH 1.65A 50 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 415215 pcs Datuen fitxa 1.TYS40121R0N-10.pdf2.TYS40121R0N-10.pdf
Mota - tolerantzia ±30%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
estali Shielded Series TYS4012
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak 240-2659-2 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 1µH
Altuera - Eserita (Max) 0.047" (1.20mm) Frekuentzia - Self Resonant 120MHz
Deskribapen zehatza 1µH Shielded Inductor 1.65A 50 mOhm Max Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 50 mOhm Max
Uneko balorazioa 1.65A Uneko - Saturazioa 2.61A