TYS3015150M-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
TYS3015150M-10 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TYS3015150M-10
Fabrikatzaileak / Marka: Laird Technologies
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 15UH 650MA 380 MOHM
Fitxak: TYS3015150M-10.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20000 pcs
  • Mezua
TYS3015150M-10ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TYS3015150M-10 fabrikatzailea Laird Technologies
deskribapena FIXED IND 15UH 650MA 380 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 521932 pcs Datuen fitxa TYS3015150M-10.pdf
Mota - tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
estali Shielded Series TYS3015
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak 240-2648-2 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 15µH
Altuera - Eserita (Max) 0.067" (1.70mm) Frekuentzia - Self Resonant 30MHz
Deskribapen zehatza 15µH Shielded Inductor 650mA 380 mOhm Max Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 380 mOhm Max
Uneko balorazioa 650mA Uneko - Saturazioa 660mA