RM024-P125-M-30
Laird TechnologiesLaird Technologies
RM024-P125-M-30 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RM024-P125-M-30
Fabrikatzaileak / Marka: Laird Technologies
Produktuaren Deskribapena RF TXRX MODULE ISM>1GHZ CHIP ANT
Fitxak: 1.RM024-P125-M-30.pdf2.RM024-P125-M-30.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
50 pcs
  • Mezua
RM024-P125-M-30ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RM024-P125-M-30 fabrikatzailea Laird Technologies
deskribapena RF TXRX MODULE ISM>1GHZ CHIP ANT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2779 pcs Datuen fitxa 1.RM024-P125-M-30.pdf2.RM024-P125-M-30.pdf
Tentsioa - hornidura 2.3 V ~ 3.6 V Erabilitako IC / Taldea -
Series - Serieko interfazeak UART
sentikortasuna -95dBm RF Familia / Estandarra General ISM > 1GHZ
protokoloa RAMP Energia - Irteera 21dBm
Packaging Bulk Pakete / kasua Module
Beste izenak RM024-P125-M-20
RM024-P125-M-20-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Modulazio FHSS, MSK Memoria Tamaina -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Frequency 2.4GHz
Datu-tasa 500kbps Uneko - igortzea 40mA ~ 136mA
Oraina - Harrera 36mA Antena mota Integrated, Chip