MI0603L331R-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
MI0603L331R-10 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MI0603L331R-10
Fabrikatzaileak / Marka: Laird Technologies
Produktuaren Deskribapena FERRITE BEAD 330 OHM 0603 1LN
Fitxak: 1.MI0603L331R-10.pdf2.MI0603L331R-10.pdf3.MI0603L331R-10.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20000 pcs
  • Mezua
MI0603L331R-10ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MI0603L331R-10 fabrikatzailea Laird Technologies
deskribapena FERRITE BEAD 330 OHM 0603 1LN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Series MI
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Lerro kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Inpedantzia @ maiztasuna 330 Ohms @ 100MHz Altuera (Max) 0.032" (0.80mm)
Iragazki mota Power Line DC Erresistentzia (DCR) (Max) -
Uneko balorazioa (Max) 2A