MGV201610S2R2M-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MGV201610S2R2M-10
Fabrikatzaileak / Marka: Laird Technologies
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 2.2UH 2.2A 140MOHM SMD
Fitxak: MGV201610S2R2M-10.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
MGV201610S2R2M-10ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MGV201610S2R2M-10 fabrikatzailea Laird Technologies
deskribapena FIXED IND 2.2UH 2.2A 140MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 295676 pcs Datuen fitxa MGV201610S2R2M-10.pdf
Mota Molded tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
estali Shielded Series MGV
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Original-Reel® Pakete / kasua 0806 (2016 Metric)
Beste izenak 240-3082-6 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 1MHz induktantzia 2.2µH
Altuera - Eserita (Max) 0.039" (1.00mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 2.2µH Shielded Molded Inductor 2.2A 140 mOhm Max 0806 (2016 Metric)
DC Erresistentzia (DCR) 140 mOhm Max Uneko balorazioa 2.2A
Uneko - Saturazioa 2.6A