MGV04022R2M-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
MGV04022R2M-10 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MGV04022R2M-10
Fabrikatzaileak / Marka: Laird Technologies
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 2.2UH 3A 58 MOHM SMD
Fitxak: 1.MGV04022R2M-10.pdf2.MGV04022R2M-10.pdf3.MGV04022R2M-10.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
MGV04022R2M-10ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MGV04022R2M-10 fabrikatzailea Laird Technologies
deskribapena FIXED IND 2.2UH 3A 58 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Mota Molded tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.161" W (4.50mm x 4.10mm)
estali Shielded Series MGV
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak 240-2870-1 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 2.2µH
Altuera - Eserita (Max) 0.091" (2.30mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 2.2µH Shielded Molded Inductor 3A 58 mOhm Max Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 58 mOhm Max
Uneko balorazioa 3A Uneko - Saturazioa 5A