MGV03022R2M-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MGV03022R2M-10
Fabrikatzaileak / Marka: Laird Technologies
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 2.2UH 3.5A 75MOHM SMD
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
MGV03022R2M-10ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MGV03022R2M-10 fabrikatzailea Laird Technologies
deskribapena FIXED IND 2.2UH 3.5A 75MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 97016 pcs Datuen fitxa
Mota Molded tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.138" L x 0.126" W (3.50mm x 3.20mm)
estali Shielded Series MGV
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak 240-3109-1 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 2.2µH
Altuera - Eserita (Max) 0.079" (2.00mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 2.2µH Shielded Molded Inductor 3.5A 75 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 75 mOhm Max Uneko balorazioa 3.5A
Uneko - Saturazioa 3.7A