MGA1205100M-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MGA1205100M-10
Fabrikatzaileak / Marka: Laird Technologies
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 10UH 7A 35MOHM
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
MGA1205100M-10ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MGA1205100M-10 fabrikatzailea Laird Technologies
deskribapena FIXED IND 10UH 7A 35MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 38194 pcs Datuen fitxa
Mota Molded tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.543" L x 0.496" W (13.80mm x 12.60mm)
estali Unshielded Series MGA
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Original-Reel® Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak 240-3035-6 Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 10µH
Altuera - Eserita (Max) 0.197" (5.00mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 10µH Unshielded Molded Inductor 7A 35 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 35 mOhm Max Uneko balorazioa 7A
Uneko - Saturazioa 13A