LI1206H151R-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
LI1206H151R-10 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LI1206H151R-10
Fabrikatzaileak / Marka: Laird Technologies
Produktuaren Deskribapena FERRITE BEAD 150 OHM 1206 1LN
Fitxak: 1.LI1206H151R-10.pdf2.LI1206H151R-10.pdf3.LI1206H151R-10.pdf4.LI1206H151R-10.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
LI1206H151R-10ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LI1206H151R-10 fabrikatzailea Laird Technologies
deskribapena FERRITE BEAD 150 OHM 1206 1LN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series LI
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Beste izenak 240-2402-2
LI1206H151R10
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Lerro kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Inpedantzia @ maiztasuna 150 Ohms @ 100MHz
Altuera (Max) 0.051" (1.30mm) Iragazki mota Power, Signal Line
DC Erresistentzia (DCR) (Max) 150 mOhm Uneko balorazioa (Max) 800mA