HM0787-100
Laird TechnologiesLaird Technologies
HM0787-100 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HM0787-100
Fabrikatzaileak / Marka: Laird Technologies
Produktuaren Deskribapena FERRITE EMI DISC 20MM X 1.27MM
Fitxak: 1.HM0787-100.pdf2.HM0787-100.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
3840 pcs
7680 pcs
  • Mezua
HM0787-100ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HM0787-100 fabrikatzailea Laird Technologies
deskribapena FERRITE EMI DISC 20MM X 1.27MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 226882 pcs Datuen fitxa 1.HM0787-100.pdf2.HM0787-100.pdf
Tamaina / dimentsioa 0.787" Dia (20.00mm) Series -
Beste izenak 240-2248 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.050" (1.27mm)