DM3312X101R-00
Laird TechnologiesLaird Technologies
DM3312X101R-00 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DM3312X101R-00
Fabrikatzaileak / Marka: Laird Technologies
Produktuaren Deskribapena FERRITE BEAD 100 OHM 3312 1LN
Fitxak: 1.DM3312X101R-00.pdf2.DM3312X101R-00.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
DM3312X101R-00ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DM3312X101R-00 fabrikatzailea Laird Technologies
deskribapena FERRITE BEAD 100 OHM 3312 1LN Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5015 pcs Datuen fitxa 1.DM3312X101R-00.pdf2.DM3312X101R-00.pdf
Tamaina / dimentsioa 0.335" L x 0.120" W (8.50mm x 3.05mm) Series DM
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 3312 (8531 Metric) Beste izenak 240-1129-2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Lerro kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Inpedantzia @ maiztasuna 100 Ohms @ 100MHz
Altuera (Max) 0.090" (2.28mm) Iragazki mota -
DC Erresistentzia (DCR) (Max) 4 mOhm Uneko balorazioa (Max) 10A