CZ500-060S
Laird TechnologiesLaird Technologies
CZ500-060S Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CZ500-060S
Fabrikatzaileak / Marka: Laird Technologies
Produktuaren Deskribapena COOLZORB 500 4X4X0.06"
Fitxak: 1.CZ500-060S.pdf2.CZ500-060S.pdf3.CZ500-060S.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
CZ500-060Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CZ500-060S fabrikatzailea Laird Technologies
deskribapena COOLZORB 500 4X4X0.06" Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5659 pcs Datuen fitxa 1.CZ500-060S.pdf2.CZ500-060S.pdf3.CZ500-060S.pdf
Zabalera 4.000" (101.60mm) Lodiera - orokorra 0.060" (1.52mm)
forma Square Series CoolZorb 500
Beste izenak 903-1613 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 175°C
Luzera 4.000" (101.60mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant