CM7060R301R-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CM7060R301R-10
Fabrikatzaileak / Marka: Laird Technologies
Produktuaren Deskribapena CMC 5A 2LN 300 OHM SMD
Fitxak: 1.CM7060R301R-10.pdf2.CM7060R301R-10.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
CM7060R301R-10ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CM7060R301R-10 fabrikatzailea Laird Technologies
deskribapena CMC 5A 2LN 300 OHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 43940 pcs Datuen fitxa 1.CM7060R301R-10.pdf2.CM7060R301R-10.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 80V Tentsioaren balorazioa - AC -
Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.236" W (7.00mm x 6.00mm) Series CM
balorazio - Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua Horizontal, 4 PC Pad Beste izenak 240-2979-1
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Lerro kopurua 2
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Inpedantzia @ maiztasuna 300 Ohms @ 100MHz
Altuera (Max) 0.150" (3.80mm) Iragazki mota Power Line
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 300 Ohms @ 100MHz 5A DCR 10 mOhm
DC Erresistentzia (DCR) (Max) 10 mOhm Uneko balorazioa (Max) 5A
Homologazioak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CM7049
CM7049
fabrikatzaileak: VCC (Visual Communications Company)
deskribapena: FAA/PMA LAMP
Stockean: 3976 pcs
Deskarga:
RFQ
CM7060P701R-10
CM7060P701R-10
fabrikatzaileak: Laird Technologies
deskribapena: CMC 4A 2LN 700 OHM SMD
Stockean: 48259 pcs
Deskarga: CM7060P701R-10.pdf
RFQ
CM72
CM72
fabrikatzaileak: FLIR
deskribapena: CURRENT CLAMP METER CATIII 1000V