CM6032V301R-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
CM6032V301R-10 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CM6032V301R-10
Fabrikatzaileak / Marka: Laird Technologies
Produktuaren Deskribapena CMC 8A 8LN 300 OHM SMD
Fitxak: 1.CM6032V301R-10.pdf2.CM6032V301R-10.pdf3.CM6032V301R-10.pdf4.CM6032V301R-10.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
  • Mezua
CM6032V301R-10ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CM6032V301R-10 fabrikatzailea Laird Technologies
deskribapena CMC 8A 8LN 300 OHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren kalifikazioa - DC - Tentsioaren balorazioa - AC -
Tamaina / dimentsioa 0.600" L x 0.430" W (15.24mm x 10.92mm) Series CM
balorazio - Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua Vertical, 16 Flat Lead Beste izenak 240-2469-1
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Lerro kopurua 8
Muntaketa mota Surface Mount Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Inpedantzia @ maiztasuna 300 Ohms @ 100MHz Altuera (Max) 0.595" (15.11mm)
Iragazki mota Power Line Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 8 Line Common Mode Choke Surface Mount 300 Ohms @ 100MHz 8A DCR 10 mOhm DC Erresistentzia (DCR) (Max) 10 mOhm
Uneko balorazioa (Max) 8A Homologazioak -