CM3312R111R-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
CM3312R111R-10 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CM3312R111R-10
Fabrikatzaileak / Marka: Laird Technologies
Produktuaren Deskribapena CMC 5A 2LN 110 OHM SMD
Fitxak: 1.CM3312R111R-10.pdf2.CM3312R111R-10.pdf3.CM3312R111R-10.pdf
  • Mezua
CM3312R111R-10ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CM3312R111R-10 fabrikatzailea Laird Technologies
deskribapena CMC 5A 2LN 110 OHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren kalifikazioa - DC - Tentsioaren balorazioa - AC -
Tamaina / dimentsioa 0.335" L x 0.120" W (8.50mm x 3.05mm) Series CM
balorazio - Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua Horizontal, 4 PC Pad Beste izenak 240-2500-6
CM3312R111R10
Tenperatura operatiboa - Lerro kopurua 2
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Inpedantzia @ maiztasuna 110 Ohms @ 100MHz
Altuera (Max) 0.103" (2.61mm) Iragazki mota Power, Signal Line
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 110 Ohms @ 100MHz 5A DCR 5 mOhm
DC Erresistentzia (DCR) (Max) 5 mOhm Uneko balorazioa (Max) 5A
Homologazioak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CM32F
CM32F
fabrikatzaileak: Bussmann (Eaton)
deskribapena: FUSEHOLDER 32A 660V CAMASTER 1.8