CM3032V301R-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
CM3032V301R-10 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CM3032V301R-10
Fabrikatzaileak / Marka: Laird Technologies
Produktuaren Deskribapena CMC 8A 4LN 300 OHM SMD
Fitxak: 1.CM3032V301R-10.pdf2.CM3032V301R-10.pdf3.CM3032V301R-10.pdf4.CM3032V301R-10.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
CM3032V301R-10ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CM3032V301R-10 fabrikatzailea Laird Technologies
deskribapena CMC 8A 4LN 300 OHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren kalifikazioa - DC 30V Tentsioaren balorazioa - AC -
Tamaina / dimentsioa 0.430" L x 0.300" W (10.92mm x 7.62mm) Series CM
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Vertical, 8 Flat Lead Beste izenak 240-2462-2
CM3032V301R10
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Lerro kopurua 4
Muntaketa mota Surface Mount Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Inpedantzia @ maiztasuna 300 Ohms @ 100MHz Altuera (Max) 0.595" (15.11mm)
Iragazki mota Power Line Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 4 Line Common Mode Choke Surface Mount 300 Ohms @ 100MHz 8A DCR 10 mOhm DC Erresistentzia (DCR) (Max) 10 mOhm
Uneko balorazioa (Max) 8A Homologazioak -