CM1206A601R-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CM1206A601R-10
Fabrikatzaileak / Marka: Laird Technologies
Produktuaren Deskribapena CMC 260MA 2LN 600 OHM SMD
Fitxak: 1.CM1206A601R-10.pdf2.CM1206A601R-10.pdf3.CM1206A601R-10.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
CM1206A601R-10ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CM1206A601R-10 fabrikatzailea Laird Technologies
deskribapena CMC 260MA 2LN 600 OHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren kalifikazioa - DC - Tentsioaren balorazioa - AC -
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series CM
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Lerro kopurua 2 Muntaketa mota Surface Mount
Inpedantzia @ maiztasuna 600 Ohms @ 100MHz Altuera (Max) 0.071" (1.80mm)
Iragazki mota Signal Line Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 600 Ohms @ 100MHz 260mA DCR 800 mOhm DC Erresistentzia (DCR) (Max) 800 mOhm
Uneko balorazioa (Max) 260mA Homologazioak -