CL4490-200-05
Laird TechnologiesLaird Technologies
CL4490-200-05 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CL4490-200-05
Fabrikatzaileak / Marka: Laird Technologies
Produktuaren Deskribapena TXRX USB 900MHZ 200MW W/ANTENNA
Fitxak: 1.CL4490-200-05.pdf2.CL4490-200-05.pdf
  • Mezua
CL4490-200-05ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CL4490-200-05 fabrikatzailea Laird Technologies
deskribapena TXRX USB 900MHZ 200MW W/ANTENNA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4014 pcs Datuen fitxa 1.CL4490-200-05.pdf2.CL4490-200-05.pdf
Tentsioa - hornidura 5V Series Connexlink™
sentikortasuna -99dBm Energia - Irteera 200mW
Beste izenak CL449020005 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 2 (1 Year)
Modulazioa edo protokoloa FHSS, FSK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Interface USB Funtzio Transceiver
Frequency 902MHz ~ 928MHz Ezaugarriak USB Interface
Deskribapen zehatza RF Transceiver 902MHz ~ 928MHz FHSS, FSK USB 115.2kbps Datu-tasa (gehienez) 115.2kbps