CC2824D225R-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
CC2824D225R-10 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CC2824D225R-10
Fabrikatzaileak / Marka: Laird Technologies
Produktuaren Deskribapena CMC 2.2MH 500MA 2LN 5.3 KOHM SMD
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1500 pcs
  • Mezua
CC2824D225R-10ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CC2824D225R-10 fabrikatzailea Laird Technologies
deskribapena CMC 2.2MH 500MA 2LN 5.3 KOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren kalifikazioa - DC 80V Tentsioaren balorazioa - AC 42V
Tamaina / dimentsioa 0.354" L x 0.217" W (9.00mm x 5.50mm) Series CC
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Horizontal, 4 Flat Lead Beste izenak 240-2451-2
CC2824D225R10
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Lerro kopurua 2
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio @ maiztasuna 2.2mH @ 10kHz
Inpedantzia @ maiztasuna 5.3 kOhms @ 5MHz Altuera (Max) 0.193" (4.90mm)
Iragazki mota Signal Line Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 2.2mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 5.3 kOhms @ 5MHz 500mA DCR 520 mOhm DC Erresistentzia (DCR) (Max) 520 mOhm
Uneko balorazioa (Max) 500mA Homologazioak -