CC1812C513R-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
CC1812C513R-10 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CC1812C513R-10
Fabrikatzaileak / Marka: Laird Technologies
Produktuaren Deskribapena CMC 51UH 200MA 2LN 3.5 KOHM SMD
Fitxak: 1.CC1812C513R-10.pdf2.CC1812C513R-10.pdf3.CC1812C513R-10.pdf4.CC1812C513R-10.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
CC1812C513R-10ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CC1812C513R-10 fabrikatzailea Laird Technologies
deskribapena CMC 51UH 200MA 2LN 3.5 KOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren kalifikazioa - DC 80V Tentsioaren balorazioa - AC 42V
Tamaina / dimentsioa 0.205" L x 0.138" W (5.20mm x 3.50mm) Series CC
balorazio - Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua Horizontal, 4 Flat Lead Beste izenak 240-2453-1
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Lerro kopurua 2
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio @ maiztasuna 51µH @ 100kHz
Inpedantzia @ maiztasuna 3.5 kOhms @ 40MHz Altuera (Max) 0.140" (3.55mm)
Iragazki mota Signal Line Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 51µH @ 100kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 3.5 kOhms @ 40MHz 200mA DCR 500 mOhm DC Erresistentzia (DCR) (Max) 500 mOhm
Uneko balorazioa (Max) 200mA Homologazioak -