67SLH060100050PI00
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 67SLH060100050PI00
Fabrikatzaileak / Marka: Laird Technologies
Produktuaren Deskribapena METAL FILM OVER FOAM CONTACTS
Fitxak: 1.67SLH060100050PI00.pdf2.67SLH060100050PI00.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
400 pcs
800 pcs
1200 pcs
2000 pcs
  • Mezua
67SLH060100050PI00ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 67SLH060100050PI00 fabrikatzailea Laird Technologies
deskribapena METAL FILM OVER FOAM CONTACTS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 215385 pcs Datuen fitxa 1.67SLH060100050PI00.pdf2.67SLH060100050PI00.pdf
Zabalera 0.236" (6.00mm) Mota Film Over Foam
forma Hourglass Series -
Txapa - Loditasuna - ionikoa -
Beste izenak 903-1600-2 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 70°C
Luzera 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera 0.394" (10.00mm) Eranskinaren metodoa Solder