4L39AB51G00475
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 4L39AB51G00475
Fabrikatzaileak / Marka: Laird Technologies
Produktuaren Deskribapena GK NICU NRSG PU V0 BELL
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
179 pcs
  • Mezua
4L39AB51G00475ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 4L39AB51G00475 fabrikatzailea Laird Technologies
deskribapena GK NICU NRSG PU V0 BELL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 52153 pcs Datuen fitxa
Zabalera 0.394" (10mm) Mota Fabric Over Foam
forma Rectangle Series -
Txapa - Loditasuna - ionikoa -
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 70°C Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Material Polyurethane Foam, Nylon Luzera 4.750" (120.65mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera 0.315" (8.00mm)