4G98EB51G00138
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 4G98EB51G00138
Fabrikatzaileak / Marka: Laird Technologies
Produktuaren Deskribapena IO NICU NRSG PU V0 REC
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
186 pcs
  • Mezua
4G98EB51G00138ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 4G98EB51G00138 fabrikatzailea Laird Technologies
deskribapena IO NICU NRSG PU V0 REC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 45851 pcs Datuen fitxa
Zabalera - Mota Fabric Over Foam
forma - Series 51G
Txapa - Loditasuna - ionikoa -
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 70°C Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Material Polyurethane Foam, Nylon Luzera 1.380" (35.05mm)