4797PA51H01685
Laird TechnologiesLaird Technologies
4797PA51H01685 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 4797PA51H01685
Fabrikatzaileak / Marka: Laird Technologies
Produktuaren Deskribapena GK NICU PTAFG PU V0 KN
Fitxak: 1.4797PA51H01685.pdf2.4797PA51H01685.pdf3.4797PA51H01685.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
61 pcs
  • Mezua
4797PA51H01685ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 4797PA51H01685 fabrikatzailea Laird Technologies
deskribapena GK NICU PTAFG PU V0 KN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Zabalera 0.445" (11.30mm) Mota Fabric Over Foam
forma Knife Series -
Txapa - Loditasuna - ionikoa -
Tenperatura operatiboa - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Material Polyurethane Foam, Nickel-Copper Taffeta (NI/CU) Luzera 16.850" (427.99mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera 0.106" (2.70mm)