4609PA51H09600
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 4609PA51H09600
Fabrikatzaileak / Marka: Laird Technologies
Produktuaren Deskribapena GK NICU PTAFG PU V0 DSH
Fitxak: 1.4609PA51H09600.pdf2.4609PA51H09600.pdf3.4609PA51H09600.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
18 pcs
  • Mezua
4609PA51H09600ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 4609PA51H09600 fabrikatzailea Laird Technologies
deskribapena GK NICU PTAFG PU V0 DSH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Zabalera 0.402" (10.20mm) Mota Fabric Over Foam
forma D-Shape Series -
Txapa - Loditasuna - ionikoa -
Tenperatura operatiboa - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Material Polyurethane Foam, Nickel-Copper Taffeta (NI/CU) Luzera 96.000" (243.84cm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera 0.181" (4.60mm)