4607AE51H00810
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 4607AE51H00810
Fabrikatzaileak / Marka: Laird Technologies
Produktuaren Deskribapena GK NICU PTAFG PU V0 DSH
Fitxak: 1.4607AE51H00810.pdf2.4607AE51H00810.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
137 pcs
  • Mezua
4607AE51H00810ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 4607AE51H00810 fabrikatzailea Laird Technologies
deskribapena GK NICU PTAFG PU V0 DSH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 40910 pcs Datuen fitxa 1.4607AE51H00810.pdf2.4607AE51H00810.pdf
Zabalera 0.480" (12.20mm) Mota Fabric Over Foam
forma D-Shape Series -
Txapa - Loditasuna - ionikoa -
Tenperatura operatiboa - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Material Polyurethane Foam, Nickel-Copper Taffeta (NI/CU) Luzera 8.100" (205.74mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera 0.201" (5.10mm)
Eranskinaren metodoa -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
46075
fabrikatzaileak: Wiha
deskribapena: SCREWDRIVER SLOTTED 4.5MM
Stockean: 3331 pcs
Deskarga:
RFQ
4607M-101-151LF
4607M-101-151LF
fabrikatzaileak: Bourns, Inc.
deskribapena: RES ARRAY 6 RES 150 OHM 7SIP
Stockean: 687417 pcs
Deskarga: 4607M-101-151LF.pdf
RFQ
46076
fabrikatzaileak: Wiha
Deskarga:
fabrikatzaileak: Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena: CRIMPER INSUL F
Stockean: 623 pcs
Deskarga: 460773-1.pdf
deskribapena: SCREWDRIVER SLOTTED 5.5MM