4584PA51G02010
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 4584PA51G02010
Fabrikatzaileak / Marka: Laird Technologies
Produktuaren Deskribapena GK NICU NRSG PU V0 DSH
Fitxak: 4584PA51G02010.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
103 pcs
  • Mezua
4584PA51G02010ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 4584PA51G02010 fabrikatzailea Laird Technologies
deskribapena GK NICU NRSG PU V0 DSH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 28029 pcs Datuen fitxa 4584PA51G02010.pdf
Zabalera 0.150" (3.80mm) Mota Fabric Over Foam
forma D-Shape Series -
Txapa - Loditasuna - ionikoa -
Tenperatura operatiboa - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Luzera 20.100" (510.54mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera 0.039" (1.00mm)