4541AB51G00400
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 4541AB51G00400
Fabrikatzaileak / Marka: Laird Technologies
Produktuaren Deskribapena GK NICU NRSG PU V0 DSH
Fitxak: 4541AB51G00400.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
340 pcs
  • Mezua
4541AB51G00400ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 4541AB51G00400 fabrikatzailea Laird Technologies
deskribapena GK NICU NRSG PU V0 DSH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 84434 pcs Datuen fitxa 4541AB51G00400.pdf
Zabalera 0.252" (6.40mm) Mota Fabric Over Foam
forma D-Shape Series -
Txapa - Loditasuna - ionikoa -
Tenperatura operatiboa - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Luzera 4.000" (101.60mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera 0.051" (1.30mm)