4533EN51K00712
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 4533EN51K00712
Fabrikatzaileak / Marka: Laird Technologies
Produktuaren Deskribapena IO NICU NRS PU V0 REC
Fitxak: 4533EN51K00712.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
71 pcs
  • Mezua
4533EN51K00712ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 4533EN51K00712 fabrikatzailea Laird Technologies
deskribapena IO NICU NRS PU V0 REC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 20027 pcs Datuen fitxa 4533EN51K00712.pdf
Zabalera 0.630" (16.00mm) Mota Fabric Over Foam
forma Rectangle Series -
Txapa - Loditasuna - ionikoa -
Tenperatura operatiboa - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Material Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU) Luzera 7.120" (180.85mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera 0.157" (4.00mm)
Eranskinaren metodoa -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
4533ER51K01725
4533ER51K01725
fabrikatzaileak: Laird Technologies
deskribapena: IO NICU NRS PU V0 REC
Stockean: 7908 pcs
Deskarga: 4533ER51K01725.pdf
RFQ
45333C
45333C
fabrikatzaileak: Murata Power Solutions
deskribapena: FIXED IND 33UH 1.25A 250 MOHM
Stockean: 179179 pcs
Deskarga: 45333C.pdf
RFQ
4533-632-SS
4533-632-SS
fabrikatzaileak: RAF
deskribapena: HEX STANDOFF #6-32 SS 7/16"
Deskarga: 4533-632-SS.pdf
deskribapena: FIXED IND 330UH 350MA 2.54 OHM
Deskarga: 45334C.pdf
4533-632-S-12
4533-632-S-12
fabrikatzaileak: RAF
deskribapena: HEX STANDOFF #6-32 STEEL 7/16"
Deskarga: 4533-632-S-12.pdf
4534-440-AL-7
4534-440-AL-7
deskribapena: HEX STANDOFF #4-40 ALUMINUM 1/2"
Deskarga: 4534-440-AL-7.pdf
deskribapena: FIXED IND 3.3UH 3.7A 34 MOHM SMD