4397EG51H00062
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 4397EG51H00062
Fabrikatzaileak / Marka: Laird Technologies
Produktuaren Deskribapena IO NICU PTAFG PU V0 REC
Fitxak: 1.4397EG51H00062.pdf2.4397EG51H00062.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
512 pcs
  • Mezua
4397EG51H00062ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 4397EG51H00062 fabrikatzailea Laird Technologies
deskribapena IO NICU PTAFG PU V0 REC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 175035 pcs Datuen fitxa 1.4397EG51H00062.pdf2.4397EG51H00062.pdf
Zabalera - Mota Fabric Over Foam
forma - Series 51H
Txapa - Loditasuna - ionikoa -
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 70°C Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Material Polyurethane Foam, Nickel-Copper Taffeta (NI/CU) Luzera 0.620" (15.75mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera -
Eranskinaren metodoa Adhesive
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
4394AB51H00300
4394AB51H00300
fabrikatzaileak: Laird Technologies
deskribapena: GK NICU PTAFG PU V0 REC
Stockean: 34439 pcs
Deskarga: 4394AB51H00300.pdf
RFQ
4394L
4394L
fabrikatzaileak: ebm-papst Inc.
deskribapena: FAN AXIAL 119X32MM 24VDC TERM
Stockean: 6930 pcs
Deskarga: 4394L.pdf
RFQ
43973
fabrikatzaileak: Lumberg Automation
deskribapena: RKMV 3-224/3 M
Deskarga:
4398
deskribapena: FAN AXIAL 119X32MM 48VDC TERM
Deskarga: 4398.pdf
fabrikatzaileak: Wiha
deskribapena: TWEEZER BACK STOP WAFER 89 4.92"
Deskarga: 43948.pdf
fabrikatzaileak: Apex Tool Group
deskribapena: INDEX PICKLE FORK MASTER KIT
Deskarga:
fabrikatzaileak: Affinity Medical Technologies - a Molex company
deskribapena: CON CLIP TPA 8POS 10MM
fabrikatzaileak: Bussmann (Eaton)
deskribapena: BUSS FUSEBLOCK
deskribapena: CONN CLIP TPA 14POS 10MM
4394M
4394M
Deskarga: 4394M.pdf
fabrikatzaileak: Keystone Electronics Corp.
deskribapena: HEX STANDOFF M3X0.5 BRASS 5MM
fabrikatzaileak: Wiha
deskribapena: TWEEZER BACK STOP WAFER 4.92"