4387AB51K00200
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 4387AB51K00200
Fabrikatzaileak / Marka: Laird Technologies
Produktuaren Deskribapena GK NICU NRS PU V0 BELL
Fitxak: 4387AB51K00200.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
410 pcs
  • Mezua
4387AB51K00200ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 4387AB51K00200 fabrikatzailea Laird Technologies
deskribapena GK NICU NRS PU V0 BELL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 100402 pcs Datuen fitxa 4387AB51K00200.pdf
Zabalera 0.673" (17.10mm) Mota Fabric Over Foam
forma Bell Series -
Txapa - Loditasuna - ionikoa -
Tenperatura operatiboa - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Material Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU) Luzera 2.000" (50.80mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera 0.079" (2.00mm)
Eranskinaren metodoa -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
fabrikatzaileak: Affinity Medical Technologies - a Molex company
deskribapena: CONN HEADER 10POS 4.2MM DUAL TIN
Stockean: 15999 pcs
Deskarga: 43879-0025.pdf
RFQ
4388AE51G01450
4388AE51G01450
fabrikatzaileak: Laird Technologies
deskribapena: GK NICU NRSG PU V0 DSH
Stockean: 17284 pcs
Deskarga:
RFQ
438N
438N
fabrikatzaileak: Apex Tool Group
deskribapena: SHEAR,IND/HOUSEHOLD,8",STRT,SOLI
Deskarga:
4387AB51K00126
4387AB51K00126
deskribapena: GK NICU NRS PU V0 BELL
Deskarga: 4387AB51K00126.pdf
deskribapena: CONN HEADER 14POS 4.2MM DUAL TIN
Deskarga: 43879-0027.pdf
Deskarga: 4387AB51K01420.pdf
deskribapena: CONN HEADER 18POS 4.2MM DUAL TIN
fabrikatzaileak: Omron Automation & Safety
deskribapena: CONTROL SAFETY EDGE 24V
4388
fabrikatzaileak: Pomona Electronics
deskribapena: CONN BNC TRIAX RCPT STR 50 OHM
deskribapena: CONN HEADER 6POS 4.2MM DUAL TIN