4359PA51H01200
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 4359PA51H01200
Fabrikatzaileak / Marka: Laird Technologies
Produktuaren Deskribapena GK NICU PTAFG PU V0 REC
Fitxak: 1.4359PA51H01200.pdf2.4359PA51H01200.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
74 pcs
  • Mezua
4359PA51H01200ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 4359PA51H01200 fabrikatzailea Laird Technologies
deskribapena GK NICU PTAFG PU V0 REC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 17297 pcs Datuen fitxa 1.4359PA51H01200.pdf2.4359PA51H01200.pdf
Zabalera 0.709" (18.00mm) Mota Fabric Over Foam
forma Rectangle Series -
Txapa - Loditasuna - ionikoa -
Tenperatura operatiboa - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Material Polyurethane Foam, Nickel-Copper Taffeta (NI/CU) Luzera 12.000" (304.80mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera 0.079" (2.00mm)