4297EU51K00472
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 4297EU51K00472
Fabrikatzaileak / Marka: Laird Technologies
Produktuaren Deskribapena IO NICU NRS PU V0 REC
Fitxak: 4297EU51K00472.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
121 pcs
  • Mezua
4297EU51K00472ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 4297EU51K00472 fabrikatzailea Laird Technologies
deskribapena IO NICU NRS PU V0 REC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 36738 pcs Datuen fitxa 4297EU51K00472.pdf
Zabalera 1.000" (25.40mm) Mota Fabric Over Foam
forma Rectangle Series -
Txapa - Loditasuna - ionikoa -
Tenperatura operatiboa - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Material Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU) Luzera 4.720" (119.89mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera 0.039" (1.00mm)
Eranskinaren metodoa -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
4297
fabrikatzaileak: Conxall / Switchcraft
deskribapena: SQUARE FLANGE GASKET MULTI-CON-X
Stockean: 84110 pcs
Deskarga: 4297.pdf
RFQ
4299
fabrikatzaileak: Pomona Electronics
deskribapena: PLUG ADAPTER,SMA FEMALE'N'FEMALE
Stockean: 3767 pcs
Deskarga: 4299.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena: RET SPRING
deskribapena: RETAINING SPRING AMP LF L.P.
4298H
4298H
fabrikatzaileak: ebm-papst Inc.
deskribapena: FAN AXIAL 119X38MM 48VDC TERM
Deskarga: 4298H.pdf
deskribapena: CONN ADAPT SMA PLUG TO N JACK
deskribapena: SQUARE FLANGE ADPTR MULTI-CON-X
4299PA51H01200
4299PA51H01200
fabrikatzaileak: Laird Technologies
deskribapena: GK NICU PTAFG PU V0 CST
Deskarga: 4299PA51H01200.pdf
4297EZ51G00110
4297EZ51G00110
deskribapena: IO NICU NRSG PU V0 REC
Deskarga: 4297EZ51G00110.pdf
deskribapena: CONN ADAPT SMA PLUG TO N PLUG