4283AE51K00725
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 4283AE51K00725
Fabrikatzaileak / Marka: Laird Technologies
Produktuaren Deskribapena GK NICU NRS PU V0 DSH
Fitxak: 4283AE51K00725.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
256 pcs
  • Mezua
4283AE51K00725ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 4283AE51K00725 fabrikatzailea Laird Technologies
deskribapena GK NICU NRS PU V0 DSH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 76391 pcs Datuen fitxa 4283AE51K00725.pdf
Zabalera 0.157" (4.00mm) Mota Fabric Over Foam
forma D-Shape Series -
Txapa - Loditasuna - ionikoa -
Tenperatura operatiboa - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Material Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU) Luzera 7.250" (184.15mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera 0.079" (2.00mm)