4264FP51Y00132
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 4264FP51Y00132
Fabrikatzaileak / Marka: Laird Technologies
Produktuaren Deskribapena IO NICU MESH PU V0 REC
Fitxak: 4264FP51Y00132.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
682 pcs
  • Mezua
4264FP51Y00132ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 4264FP51Y00132 fabrikatzailea Laird Technologies
deskribapena IO NICU MESH PU V0 REC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 226693 pcs Datuen fitxa 4264FP51Y00132.pdf
Zabalera 0.752" (19.10mm) Mota Fabric Over Foam
forma Rectangle Series -
Txapa - Loditasuna - ionikoa -
Tenperatura operatiboa - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Luzera 1.320" (33.53mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera 0.118" (3.00mm)
Eranskinaren metodoa -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
fabrikatzaileak: Digital View Inc.
deskribapena: PANEL CABLE
Stockean: 2079 pcs
Deskarga:
RFQ
deskribapena: CABLE TTL PANEL 460MM ROHS
Stockean: 2347 pcs
Deskarga:
RFQ
deskribapena: CABLE LVDS PNL RCA 610MM
deskribapena: CABLE TOSHIBA PANEL
4265
fabrikatzaileak: Keystone Electronics Corp.
deskribapena: ROUND SPACER #10 ALUMINUM 3/4"
Deskarga: 4265.pdf
deskribapena: CABLE RCA TTL PNL 330MM
deskribapena: PANEL CABLE, 610MM
4264ES51K01657
4264ES51K01657
fabrikatzaileak: Laird Technologies
deskribapena: IO NICU NRS PU V0 REC
Deskarga: 4264ES51K01657.pdf
deskribapena: CABLE LVDS PNL RCA 460MM
deskribapena: PANEL CABLE