4253AH51G01667
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 4253AH51G01667
Fabrikatzaileak / Marka: Laird Technologies
Produktuaren Deskribapena GK NICU NRSG PU V0 REC
Fitxak: 4253AH51G01667.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
82 pcs
  • Mezua
4253AH51G01667ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 4253AH51G01667 fabrikatzailea Laird Technologies
deskribapena GK NICU NRSG PU V0 REC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 24603 pcs Datuen fitxa 4253AH51G01667.pdf
Zabalera 0.280" (7.10mm) Mota Fabric Over Foam
forma Rectangle Series -
Txapa - Loditasuna - ionikoa -
Tenperatura operatiboa - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Luzera 16.670" (423.42mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera 0.161" (4.10mm)