4245AB51K01625
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 4245AB51K01625
Fabrikatzaileak / Marka: Laird Technologies
Produktuaren Deskribapena GK NICU NRS PU V0 REC
Fitxak: 4245AB51K01625.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
137 pcs
  • Mezua
4245AB51K01625ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 4245AB51K01625 fabrikatzailea Laird Technologies
deskribapena GK NICU NRS PU V0 REC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 42921 pcs Datuen fitxa 4245AB51K01625.pdf
Zabalera 0.118" (3.00mm) Mota Fabric Over Foam
forma Rectangle Series -
Txapa - Loditasuna - ionikoa -
Tenperatura operatiboa - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Material Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU) Luzera 16.250" (412.75mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera 0.039" (1.00mm)